• Gerede www.booked.net
    +20°C
GEREDE
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği

 

Entries for Haziran 2016

16
 "GÜVENLİK GÜÇLERİMİZE 1 KG ENERJİDE BENDEN OLSUN"

 GEREDE Kültür sosyal ve Yardımlaşma Derneği olarak Bu yıl iftar programı yerine Doğuda görev yapan Güvenlik Güçlerimize enerji ve kuvvet vermesi için GEREDEMİZE has organik Cevizli Şak Şak Helvası, Yazlık Tahin Helvası ve Köfter gönderiyoruz. 150'şer gram gıda kodeksine uygun paketler halinde 2-3 ton (20 Bin -30 bin adet) hazırlanacaktır.

[Devamını oku...]

10
Sayın Prof.Dr. Seyit SERTCELİK hocamızı ziyaret ettik.

 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hemşerimiz Sayın Prof.Dr. Seyit SERTCELİK hocamızı ziyaret ettik. Güncel konular ve faaliyetlerimiz konusunda istişare de bulunduk. Özel olarak yaptırdığımız Gerede ye has ibrik hediye ettik. Yine Cumhurbaşkanımıza iletilmek üzere hediyemizi takdim ettik. Randevu talebinde bulunduk. Hayırlısı olur inşaallah...

[Devamını oku...]

10
Dernek olarak ziyaretlerimiz devam etmektedir.

  Dernek olarak ziyaretlerimiz devam etmektedir. Bir gün ansızın sizide ziyaret edebiliriz. Siteler Mobilyacılar ve Lakeciler Odası başkanı Sayın Hüseyin TAKLACI ve yönetimini ziyaret ettik. Siteler ve Sitelerde is yapan Geredeli hemserilerimizle ilgili genel konularda fikir alışverişinde bulunduk. Başkanın heyecanın kaynağı siteler olduğunu gördük.

[Devamını oku...]

Yazdır